آیکون

درباره

بافت نت​

مجموعه بافت نت با 30 سال سابقه در زمینه تولید منسوجات در سالهای اخیر بر اساس نیاز بازار و امکانات تولید با کیفیت
به بیش از 20 استان ایران و ۷ کشور دنیا صادرات سجاده دارد. به دلیل داشتن بیشترین سهم بازار در فروش سجاده عمده مجموعه
بافت نت بزرگترین عرضه کننده عمده سجاده با پایین‌ترین نرخ در بازار ایران و خاور میانه محسوب می‌شود و متنوع‌ترین گالری
را از نظر طرح‌بندی و رنگ‌بندی دارد.

درباره

بافت نت​

مجموعه بافت نت با بهره گیری از مجربترین کادر مدیریتی و همچنین دارا بودن بیش از 30 سال تجربه در عرصه تولید انواع محصولان نساجی با ایجاد نوآوری‌ها در این صنعت بر آن شد کلیه محصولات خود را بصورت مستفیم و با حذف هزینه های میانی بدست مصرق کنندکات عزیز برساند.

بافت نت در حال حاظر با در اختیار داشتن چندین محموعه تولیدی مدرن و پیشرفته گام‌های بزرگی را در جهت ارتقا تولیدات نساجی برداشته است چنانچه در عرصه رقابت محصولات خود را به سایر کشور ها از جمله قطر، کویت ، عراق، عمان ، امارات و … صادر نموده و بازار موفقی در آن کشور ها نیز دارد.

از جمله اهداف بافت نت رسیدن به بالاترین سطح کمی و کیفی و برترین طرحهای مدرن و روز دنیا بر اساس سلایق خواسته های مصرف کنندگان می‌باشد.

این مجموعه در برنامه ریزی‌های بلند مدت خود در طراحی و تولید home textile و منسوجات خانگی در صدد تولید انواع ست های همگون و هماهنگ برای یک دکوراسیون کامل می‌باشد تا مشتریان گرانقدرمان تمامی نیازهای مربوط به منسوجات خانگی خود را به صورت یکجا و از یک مرکز مطمئن تهیه و خریداری نمایند.

بافت نت با دارا بودن سابقه طولانی در صنعت نساجی کشور ، به عنوان بزرگترین گالری فرش‌‌های فانتزی قدم در تولید فرش‌های دورو گذاشته و به عنوان اولین و تنها تولید کننده این فرش ها شناخته می‌شود.

با توجه به مشکلات اقتصادی هموطنان عزیزمان در شرایط حاظر مجموعه بر آن شد محصولات خود را با حذف واسطه های میانی و قیمت بسیار نازل در اختیار هموطنان مان قرار دهد.

با اطمینان میگوییم کیفیت ،قیمت، رنگ و طرح محصولات ما در مقایسه با سایر محصولات هم رده داخلی و خارجی بسیار فراتر از حد انتظار طاهر شده است.

برای سفارش عمده فرش و سجاده بر روی دکمه هاب زیر کلیک کنید

موارد مهمی که باید بدانید

سوالات شما

میدان هفت تیر خبابان بهارمستیان پلاک88
به صورت عمده قروشی میباشد
بر روی بنر بالا کلیک کنید