بافت نت

فرش فانتزی تُرک

فرش فانتزی ترک یکی از پر فروش ترین انواع فرش در جهان است که علت آن کیفیت و طرح منحصر به فرد فرش فانتزی ترک می باشد که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

 این روزها بازار فرش فانتزی ترک بسیار رونق پیدا کرده است.

در واقع توانسته تا جایگاه خود را در بازار فرش کشورهای مختلف از جمله کشور ما ایران به عنوان یک کشور همسایه پیدا کند. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که فرش ترک به علت تفاوت چشمگیری که با فرش ایرانی دارد توانسته تا در کشورهایی مانند کشورهای اروپایی نیز مورد استقبال قرار گیرد و فروش بسیار خوبی داشته باشد.

 

انواع فرش ترک

در ارتباط با انواع مختلف فرش ترک باید بگوییم که این فرش ها به علت داشتن نقوش کم انواع گوناگونی نداشته و بیشتر تحت عنوان فرش فانتزی ترک شناخته می شوند.

با طرح های لایت و رنگ های خاص خود شکل جدیدی از فرش را به مشتری ها ارائه کرده و موجب شده اند تا طرفداران خاص چنین فرش هایی استقبال خوبی از آنها به عمل بیاورند.

 

چرا فرش فانتزی ؟

یکی از انواع شناخته شده و پرطرفدار فرش ترک برند فرش فانتزی مرینوس می باشد که به یک تولید کننده بسیار معتبر و شناخته شده در اروپا و آسیا تبدیل شده است و توانسته تا در کشورمان ایران نیز بازار خود را پیدا کند.

 

قیمت فرش فانتزی ترک

قیمت فرش ترک و قیمت فرش فانتزی ترک در واقع نسبت به قیمت فرشهای پر نقش و زیبای ایرانی و یا با کیفیت خارجی کمتر به نظر می رسد که البته در ایران به علت کاهش ارزش پول ملی قیمت این فرش ها می تواند گرانتر از تولیدات داخلی باشد. البته این نکته نیز قابل توجه است که اغلب فرش های فانتزی ترک ماشینی بوده و گونه های دستباف به ندرت ساخته می‌شود که اغلب قیمت بالاتری دارند. البته نکته دیگری که در قیمت فرش های فانتزی ترک با اهمیت است ابعاد آن ها می باشد که ابعاد مختلف و متفاوتی داشته و با توجه به کوچک و بزرگ بودن آن ها قیمتشان متفاوت خواهد بود.

 

مزایا و معایب فرش ترک

در ارتباط با معایب این فرش باید بگوییم که این فرش ها به علت کیفیت ساخت مناسب و پرکاربرد بودن در خانه های لوکس و با دیزاین اروپایی تقریباً بدون عیب می باشند .

البته کیفیت این فرش ها با توجه به برند آن ها متفاوت خواهد بود. اما اگر بخواهیم به مزایای این فرش بپردازیم باید بگوییم که این فرش ترک الیاف بسیار با کیفیتی داشته و پرزدهی خیلی کمی دارد که این موضوع باعث شده تا این فرش ها برای افرادی که از این موضوع رنج می برند گزینه بسیار مناسبی باشند. همچنین چرک تاب بودن و نقشه ها و طرح های خاص فرش ترک بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته و جزو مزایا این فرش ها شناخته می شوند.

استفاده از مطالب بافت نت برای مقاصد غیرتجاری فقط با ذکر نام بافت نت و لینک به منبع بلامانع است.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.